Tworzenie stron internetowych

Wykorzystaj możliwości strony WWW i rozwijaj swój biznes!

Nastały czasy w których każda firma, która chce pozyskiwać klientów, powinna być obecna w środowisku online, a podstawą obecności to strona internetowa lub e-sklep. Dobrze zaprojektowana strona www to wirtualna wizytówka przedsiębiorstwa, jak również przestrzeń do prezentowania oferty i działań, ale żeby witryna była skuteczna, trzeba ją jednak prawidłowo zaprojektować. Powinna być: atrakcyjna wizualnie, responsywna, dopasowana do branży oraz grupy docelowej, nowoczesna a jednocześnie funkcjonalna.

Stronę internetową, wpisy czy artykuły blogowe warto też udostępniać w mediach społecznościowych. Dobrą praktyką jest udostępnianie na Facebooku czy LinkedInie. Kolejną ważną kwestią, z którą warto się zmierzyć to tworzenie wartościowych treści, czyli SEO

Internet to ocean pełen różnorodnego środowiska, żeby móc w nim zaistnieć konieczna jest optymalizacja witryny pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce czyli SEO. Działania SEO (search engine optimization) składają się z optymalizacji technicznych oraz optymalizacji treści na stronie. Pozycjonowanie czyli SEO to również usługa którą chętnie podejmujemy i mamy w tym doświadczenie. Wszystko po to aby Twoja firma zajmowała wyższe pozycje w Google i zdobywały ruch organiczny czyli bezpłatny.

Systematyczne tworzenie wartościowych treści to klucz do sukcesu! Jeśli myślisz o budowaniu wizerunku eksperta w branży i zdobywać zaufanie odbiorców twórz merytoryczne, wartościowe treści. Stwórz bloga i publikuj ciekawe artykuły, które mogą dostarczyć niezbędne informacje potencjalnym klientom. W taki sposób budujesz wiarygodność i pozycję i zachęcasz do skorzystania z własnej oferty. 

Doskonałym uzupełnieniem jest również publikowanie materiałów wideo w social mediach czy na YouTube. Przygotowywanie takich materiałów zajmuje trochę czasu, ale zdecydowanie się opłaca, ponieważ pozwala docierać do nowych klientów. Warto jednak treści te ukazywać w social mediach a niekiedy wypromować za pomocą reklam ADS.

Podsumowując: atrakcyjna strona internetowa, SEO (pozycjonowanie przez treści), media społecznościowe czy kampanie reklamowe ADS to skuteczne sposoby na pozyskanie ruchu. Jeśli czujesz, że może Ci ich brakować, chętnie pomożemy.

CO OFERUJEMY

Hosting & domena

Hosting oraz konfiguracja domeny w ramach współpracy.

Jest to miejsce gdzie przechowywana jest Twoja domena. Czyli strona np: www.zapier.pl jako domena jest w przestrzeni hostingowej.

Instalacja SSL

Wykonywane przez nas strony internetowe posiadają certyfikat SSL

SSL to protokół do bezpiecznego połączenia internetowego, która gwarantuje poufność, takie zabezpieczenie otrzymuje Twoja strona.

WordPress

Wykonujemy strony www zarządzane przez panel CMS dla wygody klienta.

To najbardziej uniwersalna platforma do tworzenia i rozwijania stron www i e-sklepów. CMS oferuje samodzielne zarządzanie stroną.

Responsywność

Wszystkie strony które projektujemy dla naszych klientów są responsywne.

To forma automatycznego dostosowuje się strony www do rozdzielczości konkretnego urządzenia na jakim jest ona przeglądana.

Optymalizacja treści

Przygotowanie strony pod pozycjonowanie oraz przyspieszenie jej działania.

Jest to proces dostosowania tekstu na stronie www do jak najlepszych wyników wyszukiwania w wyszukiwarce np.: Google.

Zdjęcia Stockowe

Profesjonalne zdjęcia tematyczne odwołujące się do treści strony internetowej.

Jest to bank profesjonalnych zdjęć, grafik i filmów o różnorodnej tematyce, które odzwierciedlają treść strony internetowej.

Statystyki

Konfigurujemy statystyki Google Analytics oraz Google Tag Manager.

Google Analytics to platforma, która gromadzi dane z Twoich witryn, aby tworzyć raporty zawierające informacje o wizytach w Twojej stronie.

Płatności on-line

Tworzenie i konfiguracja płatności elektronicznych na życzenie klienta.

Bramka płatności on-line gwarantuje natychmiastowy zaksięgowanie środków na koncie oraz ewidencję transakcji płatniczych.

Social media

Konfiguracja social mediów na życzenie klienta z możliwością ich prowadzenia.

Owszem warto, jest to aktualnie ważny kanał komunikacji z klientami, dzięki nim możesz budować wiarygodność i pozytywny wizerunek.

Wtyczki

Instalacja i konfiguracja pomocnych wtyczek do Twojej strony internetowej.

To rozszerzenia, które potrafią dodawać funkcjonalności do strony www. Dzięki nim możemy skuteczniej wykorzystywać witrynę.

BackUp & Wsparcie

Zapewniamy wsparcie techniczne oraz BackUp witryny klienta.

Współpracując z nami oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie działania strony, hostingu i archiwizacji Twojej strony internetowej.

Wideo instrukcja

Nasi klienci otrzymuje pomocne video instrukcje obsługi strony.

Klient otrzymuje spersonalizowane video z instrukcją strony, dzięki któremu część prostych zmian na stronie może dokonać samodzielnie.

Tworzenie stron www

Opracowujemy plan działania, odnosząc się do Twoich konkurentów, stosujemy benchmarking, czyli korzystanie z najlepszych praktyk innych firm branżowych. Jest to skuteczne działanie, ponieważ dzięki profesjonalnym narzędziom, które wykorzystujemy w codziennej pracy jesteśmy w stanie realnie ocenić, jakie działanie podejmuje Twoja konkurencja i tworzyć taką strategię, która będzie skuteczna.

Zaprojektujemy, zbudujemy i wypromujemy, zapewnimy bieżącą obsługę i ochronę Twojej marce w internecie!