Tworzenie stron internetowych

Dobrze zaprojektowana strona www to wirtualna wizytówka przedsiębiorstwa, jak również przestrzeń do prezentowania oferty i działań, ale żeby witryna była skuteczna, trzeba ją jednak prawidłowo zaprojektować. Powinna być: atrakcyjna wizualnie, responsywna, dopasowana do branży oraz grupy docelowej, nowoczesna a jednocześnie funkcjonalna.

Od czego zaczynamy współpracę?

Przede wszystkim od zaplanowania wyglądu strony, ponadto w ramach współpracy klient podaje nazwy firm lub adresy stron internetowych konkurentów, a my przygotowujemy raport dotyczący działań konkurencji, który pozwoli zaplanować nie tylko wygląd ale jakość treści pod kątem pozycjonowania.

LAYOUT

Dokładamy wszelkich możliwych starań, żeby Twoja strona lub e-sklep wyglądał ciekawe, a jednocześnie był intuicyjny dla Twojego klienta.

Pozycjonowanie (SEO)

Specjalizując się w SEO i linkbuildingu wykorzystujemy zaawansowane narzędzia, dzięki którym możemy zweryfikować jak działa Twoja konkurencja.

STRONY WWW

STRONY WWW

Stworzymy witrynę, która robi wrażenie

Systematyczne tworzenie wartościowych treści to klucz do sukcesu! Jeśli myślisz o budowaniu wizerunku eksperta w branży i zdobywać zaufanie odbiorców konieczne jest tworzenie ciekawych i merytorycznych treści, które pozwolą się zapamiętać i pomagają w pozycjonowaniu.

Szybka i bezpieczna

Strony tworzone przez nas są szybkie, co korzystanie wpływa na Twojego potencjalnego klienta, a jednocześnie pomaga zwiększać współczynnik konwersji i korzystnie działa na SEO.

Zoptymalizowana pod SEO

Twoja witryna będzie nie tylko ciekawa i szybka, tworzone przez nas strony internetowe są zgodnie z wytycznymi SEO, które działają jak magnesem dla ruchu organicznego.

DLACZEGO MY

Co oferujemy?

Optymalizacja treści (SEO)

Przygotowanie strony pod pozycjonowanie oraz przyspieszenie jej działania.

WordPress

Wykonujemy strony www zarządzane przez panel CMS dla wygody klienta.

Responsywność

Wszystkie strony które projektujemy dla naszych klientów są responsywne.

Zdjęcia Stockowe

Profesjonalne zdjęcia tematyczne odwołujące się do treści strony internetowej.

Google Analytics

Możliwość konfigurujemy statystyki Google Analytics oraz Google Tag Manager.

Płatności on-line

Tworzenie bramek płatności elektronicznych, która realizuje transakcje on-line

Wtyczki do WP

Instalacja i konfiguracja pomocnych wtyczek do Twojej strony internetowej.

BackUp & Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz BackUp witryny klienta.

Wideo instrukcja

Nasi klienci otrzymuje pomocne video z instrukcjami obsługi strony oraz innymi pomocnych obszarów.

Dlaczego warto nam zaufać?

ALL CONTENT MARKETING

Klienci cenią, fakt, że wszystko co potrzebują w obszarze e-marketingu mogą znaleźć u nas. Dokładamy starań, aby nasze rozwiązania były dopasowane, konkurencyjne cenowo, a przede wszystkim skuteczne. Posiadamy referencję, które ukazują nasze szerokie działania w całym obszarze marketingu on-line.