Projektowanie LOGO

Jak zaprojektować ciekawe logo zgodnie z trendami?

Przede wszystkim warto przemyśleć koncepcję logo, zastanowić się, co chcesz przekazać za jego pomocą. Czy ma mieć abstrakcyjne kształty, czy geometrię, a może chcesz, aby łączyła w sobie litery i symbole. Gdy już w głownie opracujesz wersję roboczą skoncentruj się na prostocie. Ważne jest, aby utrzymać logo w jak najprostszym stylu. Ma ono przyciągnąć uwagę i być łatwo zapamiętywane. Warto również rozważyć odpowiedni kolorystykę. Kolor to równie ważny element logo, który może tworzyć odczucia. Kolor powinien być spójny z  charakterem firmy. Niekiedy klienci w całość projektu wplatają ukryty przekaz lub wiadomość, odnosząc się do charakteru firmy. Wszystkie powyższe wskazówki mają posłużyć jako punkt odniesienia dla Ciebie, poniżej kilka zaprojektowanych przykładów które mogą Ci pozwolić mieć punk odniesienia.

Dlaczego warto z nami zaprojektować logo?

Realizując z nami stronę www, otrzymujesz 75% upustu na logo oraz nieograniczoną ilość poprawek!

arrow-icon.png
Profesjonalizm i doświadczenie...

Posiadamy doświadczenie i wiedzę na temat aktualnych trendów w branży oraz korzystamy z profesjonalnych narzędzi do tworzenia logotypu.

arrow-icon.png
Indywidualne podejście...

Pytamy klientów o preferencje, potrzeby i cele twojej marki, co pozwoli na stworzenie logo, które będzie pasowało do charakteru i wizerunku firmy.

arrow-icon.png
Unikalność i kreatywność...

Zaprojektujemy logo, które będzie wyjątkowe, oryginalne i łatwo zapamiętywalne, a które pomoże wyróżnienić się na tle konkurencji.

arrow-icon.png
Czas i koszty...

Zlecając logo nam, masz pewność, że otrzymasz logo, które pasuje do Twojej marki, a przy tym realizuje je dla Ciebie jeden firma.

Cena za logo 350 zł + Nieograniczoną ilość poprawek!

Propozycja projektów logo

Kliknij i sprawdź nasze propozycję. jeśli masz inne oczekiwania napisz do nas.